KONST / Litografier / Serigrafi 13163330
nr 1316 3330
Olle Baertling
(1911-1981), Sverige
Serigrafi, Ej signerad, bladets mått: 22,5x8
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 30 mars 2020
kl 20:26:41
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
6
1.400 kr
Olle Baertling
Läs mer om Olle Baertling